• Modern Zamanlar Gazinosu

Modern Zamanlar Gazinosu, 21 Eylül'de İzmir Fuarı Kübana Gazinosu'nda! İzmir fırsatları Bukupon.com'da...

Zarif beyefendilerin şık hanımefendilerle teşrif edeceği, sahnesinden masasına her bir detayı titizlikle düşünülen Modern Zamanlar Gazinosu sahnesinde; Rubato, dansöz gösterisi, bandosu, müzisyenleri, hokkabazları ve çiçekli kızlarıyla İzmir Fuarı Kübana Gazinosu'nda sizleri bekliyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için Modern Zamanlar Gazinosu biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Modern Zamanlar Gazinosu

Menü İçeriği

• Ordörv tabağı
• Her 4 kişiye bir büyük aslan sütü
• Ara sıcaklar
• Mezeler
• Ana yemek (beyaz / kırmızı et)
• Cila arpa suyu ikramımızdır

Eski Günler Geri Geliyor
21. asrın fenni her ne kadar zamanda yolculuğa imkan vermese de Modern Zamanlar Gazinosu; sazı sözü, ikramları, konuklarının şıklığı, çiçekçi kızları ve daha pek çok detayı ile sizleri musıki treni ile eski güzel günlere bir yolculuğa davet ediyor.

Kübana Gazinosu
Musıkinin en kalitelisini 70 senedir gönüllerle buluşturan, her konuğunu baş tacı eden Kübana Gazinosu, güzel günlerin kaliteli keyfini 21 Eylül Cumartesi günü Modern Zamanlar Gazinosu ile bir kez daha herkese hatırlatıyor.

Modern Zamanalar Gazinosu İftiharla Sunar
Nağmelerin yankılanıp; kabiliyetli dansözlerin ritme eşlik ettiği; damakların lezzetle cümbüş edip kalplerin ve gözlerin aşk ile süzüleceği 21 Eylül Cumartesi gecesi Modern Zamanlar Gazinosu İzmir’de bir gönül köprüsü kuracak.

Dans Bambaşka Bir San'attır
Müziğin hulyasına kapılıp da dans eden güzel kadınlar; her yılbaşı gecesinin bekleneni, her düğünün ve şölenin gözleri üstüne çekenleri… Modern Zamanlar Gazinosu, 21 Eylül Cumartesi gecesi beklenen dansöz gösterisini siz sevenleriyle buluşturacak.

Meşhur Takdimci
Sesiyle nice üstadı sahnelere davet eden; sohbeti, şakaları ve hatıralarıyla yüzlerde hoş bir tebessüm bıraktıran yetenekli takdim sesimiz; Modern Zamanlar Gazinosu’nda sizlere geçmişin güzelliğine yakışır bir gece yaşatacak.

Gazino Kültürü İncelikle İşlenen Bir Sanattır
Tamamıyla gönülden gelen bir istek ile vücut bulan Gazino Kültürü, hem icra eden hem de tadını çıkaran herkes için muazzam bir hatıradır. Bu sanatın her detayını özenle işleyen Modern Zamanlar Gazinosu, sahnesinden sofrasına, hizmetinden sohbetine kadar her meseleye alaka göstermektedir.

Damak Tadı Pekala Mühimdir
Anadolu tatlarından Yunan lezzetlerine kadar, kainatın tüm leziz yemekleri 21 Eylül Cumartesi gecesi siz konuklarımızın masasından eksik olmayacak. Mezesi her ne kadar sohbet de olsa damak tadı pekala mühimdir… Modern Zamanlar Gazinosu Afiyetler Diler!

Vereyim Ablama Bir Kafanfil?
Hiçbir güzellik çiçeksiz kalmamalı! Modern Zamanlar Gazinosu güzel hanımların saçlarını ve boyunlarını elbet ki karanfilsiz bırakmaz… Çiçekçi kızlarımız ve kırmızı karanfillerimiz 21 Eylül Cumartesi en hoş kokuları ile sizleri bekliyor olacak.

Hoş Sesler Şen Klarnetler
Sahnelerden doğup da tüm masaları dolduracak, kulaklarda hoş bir seda gönüllerde bir heyecan bırakacak olan muazzam bir musıki şöleni Modern Zamanlar Gazinosu’nda. Sahnede devleşecek olan Rubato ve fasıl ekibi sizleri muazzam bir geceye davet ediyor.

Hanımefendiler Beyefendiler Hepiniz Hoş Geldiniz
Unutmayın ki hoşluğun ilk ve tabii kuralı muhakkak ki şıklıktır. Jilet gibi beyefendiler, dalında bir gonca gül kadar zarif ve şık görünümlü hanımefendiler Modern Zamanlar Gazinosu’nun en nadide ışıltıları olacaklardır.
 
Müessesemiz Canlı Musikili ve Yemeklidir
Sazıyla sözüyle, dansıyla, sohbeti ve eğlencesiyle 5 saatlik bir unutulmaz hatıranın yaşanacağı gecemizde sahnemizde Rubato, fasıl ekibi, dansöz gösterisi, hokkabaz ve çiçekçi kızlar olacak. Tüm gece boyunca antrelerimiz, ara sıcaklarımız, ana yemeğimiz ve mezelerimiz siz gönül dostlarının masalarından eksik olmayacak. Aslansütümüz hakiki, arpa suyumuz ve üzüm şıramız soğuktur. Modern Zamanlar Gazinosu Afiyetler Diler!

Son Gün
42%
25 Ocak Cumartesi - 22:30
Fettah Can Konseri
  • SoldOut Performance Hall
  • Son 99 Kupon

67,00 TL39,00 TL

61%
28 Mart Cumartesi - 22:00
Göksel Konseri
  • Hangout PSM
  • Son 99 Kupon

90,00 TL35,00 TL

31%
06 Şubat Perşembe - 20:30
Melike Şahin Konseri
  • Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  • Son 99 Kupon

80,00 TL55,00 TL