• Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi

Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi, 20 Ocak akşamı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda sizlerle! İzmir tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Televizyon ekranlarının izlenme rekoru kıran yarışma programı “MasterChef”in jüri üyesi Danilo Zanna, tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor...

Her daim sempatik tavırları ve Türkçesi ile dikkat çeken Danilo Zanna aynı zamanda enerjisi ile de yarışmaya renk katmaya devam ediyor.

Toskana İtalya'da dünyaya gelen Danilo Zanna, aşçılığı ailesinden devralarak mesleğe başlıyor. Belli bir yaşa kadar sadece İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hastalanması ile bilikte bir süre Londra'da kalıyor ve çok farklı bir mutfak ile tanışma fırsatı yakalıyor. Bir haftasonu için İstanbul'a tatile geldiği sırada eşine Cihangir'de aşık olduğunu söyleyen Danilo Zanna iki yılın ardından eşi Tuğçe Demirbilek ile dünyaevine giriyor.

Danilo Zanna eşi ile birlikte Türkiye'de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk Mutfağından oluşan bir restoran açıyor. TV ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanımaya başladığımız  Danilo Zanna, “İtalyan İşi”, “Elin Oğlu” gibi programların yanısıra ve Gupse Özay ın “Görümce” isimli sinema filmininde ardından  son olarak MasterChef yarışmasında jüri üyesi olması ile popülerliğine populerlık katarak hepimizin kalbini kazanmayı başarıyor. 

Sempatik, içten tavırları ve Türk insanının sıcaklığını her defasında ortaya çıkaran İtalyan Şef Danilo Zanna bizden biri gibi. “Danilo ile Mutlu Tarifler” adlı bir yemek kitabı bulunan, televizyondaki başarısını tiyatro sahnesine taşımaya hazırlanan sempatik İtalyan, Türkiye’de yaşadığı tecrübeleri, başından geçen anıları interaktif gösteri şeklinde, Türkiye turnesinde hayranlarıyla paylaşarak, keyifli dakikalar yaşatacak.
18%
13 Mart Cuma - 22:30
Pilli Bebek Konseri
  • SoldOut Performance Hall
  • Son 99 Kupon

60,00 TL49,00 TL

30%
19 Şubat Çarşamba - 20:30
Yeni Türkü 40. Yıl Özel Konseri
  • Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
  • 3. Karşıyaka Türkü Festivali
  • Son 99 Kupon

79,00 TL55,00 TL

32%
24 Ocak Cuma - 20:00
Aşkım Kapışmak Carpe Diem Semineri
  • İzmir AKM Tiyatro Salonu
  • Son 99 Kupon

66,00 TL45,00 TL