• Stavroz - Live

Stavroz, 7 Şubat'ta Hangout PSM sahnesinde sevenleriyle buluşuyor! İzmir dj performans etkinlik biletleri BuKupon.com'da...

Stavroz, 7 Şubat Cuma akşamı Hangout PSM sahnesinde İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Stavroz - Live biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

 

Stavroz - Live

Etnik sesler, afro vuruşlar, doğu esintileri ve daha birçok elementi birleştirerek eşsiz müziğini oluşturan, Harabe Recordings kurucusu Anatolian Sessions ve Doğu Civicik ve Ozan Korkmaz tarafından kurulan, prodüksiyonları ve Radio Fg’deki şovları ile adlarını kısa sürede duyuran dinamit duo Schnell Schnell festival gibi gecede Hangout PSM ana sahnede Stavroz’a eşlik edecekler.
Bu özel gecede Hangout Cure sahnesinde ise beatport chartlarında ve listelerinde görmeye alıştığımız, başarılı prodüksiyonlarıyla her defasında zirveyi zorlayan Stil vor Talent imzalı Lunar Plane, yaptıkları canlı şovları ile lokal arenadan uluslararası arenaya birçok performansında dinleyicileri mest eden Headwaters(Live), CURE ailesinin kurucusu ve müzik direktörü Sinasi ve İstanbul sahnesinden tanıdığımız KVC sahne alacaklar!

Vücudunuzu ve zihninizi aynı anda serbest bırakacağınız eşi benzeri görülmemiş bir dans partisine hazırlanın!
Elektronik müzik üzerine yaptıkları canlı dokunuşlarla, prodüksiyonlarında ve performanslarında minimal caz esintilerinden balkan müziklerine, perküsyon, gitar ve piyano enstrümanlarından trompet ezgilerine uçsuz bucaksız bir yolculuk yapmamızı sağlayan, Pink Floyd, Paul Simon, Radiohead, Daft Punk gibi isimlerce desteklenen Stavroz tam kadro, özel ışık şovları ve 2020’de ilk kez sergileyecekleri yeni konseptleri ‘Exclusive’ canlı şovuyla 7 Şubat gecesi u.nite sunumuyla İzmir’de Hangout sahnesinde!
7 Şubat gecesi Hangout PSM ve Hangout Cure olmak üzere iki sahnede sabaha kadar kesintisiz elektronik müzik şöleni sizleri bekliyor!

30%
12 Ağustos Çarşamba - 21:00
Anadolu Ateşi 20. Yıl
  • Çeşme Açık Hava Tiyatrosu
  • Son 99 Kupon

90,00 TL63,00 TL

30%
13 Ağustos Perşembe - 21:00
Yaşamaya Dair Oyunu
  • Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu
  • Son 99 Kupon

90,00 TL63,00 TL