• Metin Uca - Dilinizi Eşek Arısı Soksun

Metin Uca, 29 Mart'ta Torbalı Belediye Kültür Merkezi'nde sevenleriyle buluşuyor! İzmir tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Metin Uca, 29 Mart Pazar akşamı Torbalı Belediye Kültür Merkezi'nde İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Metin Uca - Dilinizi Eşek Arısı Soksun biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Metin Uca - Dilinizi Eşek Arısı Soksun

"Metin Uca’dan "beyaz yakalılar"a özel gösteri: İster çalışma ortamında, ofiste, ister iş yerinizin konferans-seminer salonunda. Dilimize takılanlar, dilden dile dolaşanlarla bizi biz yapan, konuşmayı şehvetle sevmemize yarayan iletişimimize ne oldu? Nasıl iletişememeye başladık, şahane Türkçemizin yetmediği yerde telefon dili ve plaza Türkilizcesi nasıl hakim oldu? İşte Metin Uca’dan; hayatı plazalarda ofislerde geçen, takım elbiseli, döpiyesli güzel yurdum beyaz yakalılarına eğlenceli bol kahkahalı özel bir gösteri. 1,5 saat boyunca, iletişim, takım ruhu, beraber başarma ve bunun oluşumunda iletişimin kodları üzerine kahkahalarla izleyeceğiniz gösteri Dilinizi Eşek Arısı Soksun, günümüz Türkiye’sine eğlenceli bir iletişim penceresi açıyor. Dilinizi Eşek Arısı Soksun; spor, magazin, gündelik, hayat, cinsellik, tv dünyası ve tarihten örneklerle iletişim öykümüze güncel-güldüren bir ayna."