• Bu Kadar Da Olmaz Oyunu

Bu Kadar Da Olmaz, 24 Mart'ta Torbalı Belediye Kültür Merkezi'nde tiyatro severler ile buluşuyor! İzmir tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Bu Kadar Da Olmaz, 24 Mart Salı akşamı Torbalı Belediye Kültür Merkezi sahnesinde İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Bu Kadar Da Olmaz Oyunu biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Bu Kadar Da Olmaz Oyunu

"Burçin Bildik, Arzu Yanardağ, İpek Tenolcay ve Toygun Ateş’in rol aldığı “Bu Kadar da Olmaz” adlı oyun tiyatro severlerle buluşuyor. Bir aile komedisi olan “Bu kadar da olmaz” oyununu yazan ve yöneten Emrah Çamdereli mizah konusunda ki farkını bu muhteşem kadroyla ortaya koyuyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen Oya kocasını türlü oyunlarla baştan çıkarmaya çalışır. Oya ile çocuk fikrine henüz hazır olmayan kocası Çetin’in ev içindeki tatlı kaçma kovalamacalarıyla başlayan hikayemizde;Oya’nın maceraperest annesi Suzan’ın eve gelmesi, iç güveysi olan Çetin için işler daha da zorlaştırır.Ancak asıl kriz Çetin’in çapkın babası Alaaddin Bey’in eve gelmesiyle çıkar ve sonrası mı gelin onu hep birlikte görelim…"

Bu Kadar Da Olmaz Oyunu Kadrosu

• Senaryo-Yönetmen: Emrah Çamdereli
• Oyuncular: İpek Tenolcay, Toygun Ateş, Burçin Bildik, Arzu Yanardağ