• Yalancı Aranıyor Oyunu

Yalancı Aranıyor, Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi'nde tiyatroseverler ile buluşuyor! İzmir tiyatro biletleri BuKupon.com'da...

Yalancı Aranıyor, Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi'nde İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak olmak için indirimli Yalancı Aranıyor Oyunu biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Yalancı Aranıyor Oyunu

"Bay Ferekis zorlu bir seçim çalışması döneminin ardından milletvekili seçilmeyi başarmıştır. Fakat asıl zorluk şimdi başlamıştır. Çünkü Milletvekili seçilebilmek için herkese söz üstüne söz vermiştir. Daha da kötüsü söz verdiği kişiler birer birer kapısına dayanmaya ve işler sarpa sarmaya başlamıştır. Parlamentodaki milletvekillerinin hepsi bitirimdir, laf canbazıdır. Lakin bizim çiçeği burnunda  milletvekilimizin küçük küçücük bir kusuru vardır. Yalan söylemeyi becerememektedir. Bu nedenle seçmenlerinin isteklerini yerine getirmeyecek ancak aynı zamanda onları kırmayacak profesyonel bir yalancı aramaya başlar. Milletvekilimiz sonunda aradığı özel niteliğe sahip son derece yetenekli bir yalancı bulur. Fakat yalancının önüne küçük bir engel çıkar. Milletvekili Ferekis in genç, güzel, zeki ve Yalancı Todori ile aynı yeteneklere sahip karısı. Kıvrak zekalı Ceni nin devreye girmesiyle işler daha da karmaşık bir hal alır.                              

 Not : Oyunumuzu izlemeye gelecek seyircilerimizin yaşayacakları kahkaha tufanının ardından gözyaşlarını silmek için yanlarında mendil getirmeleri rica olunur."

Yalancı Aranıyor Oyunu Kadrosu

• Yönetmen: Rüçhan Gürel
• Sahne Tasarımı: Onur Kaya Erk
• Süre: 2 Perde/2 Saat

22%
19 Kasım Cuma - 20:30
Bebek-ler Oyunu
  • Han Tiyatrosu Ünal Gürel Sahnesi
  • Son 99 Kupon

50,00 TL39,00 TL