• Göktuğ Önder Estetik Merkezi'nde Microblading ve Pudralama Kaş Uygulaması

Göktuğ Önder Estetik Merkezi'nde Microblading ve Pudralama Kaş Uygulaması fırsatını kaçırmayın! İzmir güzellik fırsatları BuKupon.com'da...

Göktuğ Önder Estetik Merkezi'nde Microblading ve Pudralama Kaş Uygulaması fırsatı için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.

Microblading Uygulaması

Kıl tekniği uygulamasıyla doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaş elde edilir. Kaş yapısını bozmadan, seyrelmiş, küsmüş, hastalık sebebi ile dökülmüş kaşlara uygulanır. Kalıcılığı cilt tipine bağlı olarak 1-2 yıl arasıdır. Makineli bir işlemdir. Anestezik kremi kullanılmaktadır.

İşlem 1,5 - 2 saat sürmektedir.

Pudralama Kaş Uygulaması

Gölgelendirme uygulamalarında BİODERM professiyonel Rusya pigment boyası kullanılmaktadır.

Pudralama tekniğinde kaşlara bir tür far efekti verilir. Renkler biraz flu ve geçişlidir. Kaşları seyrek olan, kaşlarını sürekli doldurma ihtiyacı duyan ama aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için uygundur. Pudralama tekniği ile kaşlara yeniden şekil verilibilir, kalınlaştırılabilir ve boşluklar doldurulabilir. Pudralama tekniği kaş için kullanılan diğer kalıcı makyaj tekniklerine kıyasla daha kalıcıdır.

Kalıcılığı cilt tipine bağlı olarak 2 yıl arasıdır.

Kaliteli pigment seçimi %50 başarılı sonuç verir. Kullandığımız pigment organik-mineral yapısı olduğu için hem kalıcı olmakta hem de doğal renk tonlarını yansıtmaktadır.

Uygulama 1,5 - 2 saat sürmektedir.