İzmir Tiyatro

İzmir Tiyatro fırsatları ve tiyatro takvimi için BuKupon.com'a hoşgeldiniz. Tiyatrolar için size özel fırsatları aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Tiyatro

Ege Bölgesi’nin sanatsal etkinlikleri ile en gözde kenti İzmir tiyatro oyunları ve bütün kültür - sanatsal etkinlikleri ile fark yaratıyor. Sadece İzmir değil, son zamanlarda diğer çevre kentlerden de tiyatro severlerin dikkatini çeken İzmir tiyatro oyunları ile eğlenceyi doruklarında yaşayacaksınız. İzmir tiyatro oyunları 2020 sahnelerine ve tarihlerine göz attığınızda size özel pek çok etkinlik göreceksiniz. Birçok tiyatro sahnesinde etkinliklerin olması bilet satın alabileceğiniz dijital platformlar arasındaki rekabeti arttırmıştır. Bütün bilet satma platformları arasında en avantajlı fiyatlı biletleri alabileceğiniz BuKupon sayesinde programınızı en kısa sürede yapabilirsiniz. 

İzmir tiyatro biletlerinde  size özel fırsatlar sunan BuKupon şehrinizde gerçekleşen tüm etkinlikleri tek sayfada görüntüleme ve tüm etkinliklerin sahne, bilet, fiyat, tarih gibi bütün bilgileri ayrıntılı bir şekilde alma imkanı sunar. Başlangıçta İzmir tiyatro takvimi gözünüze karmaşık ve kalabalık görünebilir. Fakat kendi zevklerinizi veya hediye edeceğiniz kişininkileri bildiğiniz sürece İzmir tiyatro oyunları arasından seçim yapmanız oldukça kolay olacaktır.

İzmir Tiyatro Takvimi 2020

Ege Bölgesi’nin en coşkulu, hareketli ve kozmopolit kentleri arasında ilk sırada yer alan İzmir tiyatro 2020 oyunları ile yılın dört mevsimi tiyatro severleri memnun etmeyi ve etkilemeyi başarıyor. Günümüzde ilk defa sergilenen oyunların yanında geçmişten günümüze  tiyatro severlerle buluşan oyunları da BuKupon ayrıcalığı ile İzmir’in en güzel tiyatro sahnelerinde seyretme fırsatı bulacaksınız. Merak ettiğiniz oyunu izlemek için İzmir tiyatro oyunları takvimini araştırıp, programınızı önceden yapmalısınız. Yaşamınız boyunca unutamayacağınız oyunları İzmir’in en güzel tiyatro sahnelerinde izlemek için tek yapmanız gereken İzmir tiyatro takvimi 2020 takibini yapmak olacaktır.

İzmir Tiyatro Oyunları 2020

Mahşer-i Cümbüş Oyunu, Ferhangi Şeyler Oyunu, Etekler ve Pantolonlar Oyunu, Onur Ünlü Stand-up Gösterisi, Aşık Veysel Müzikali, Amiral Battı Kaçıyorusss Oyunu, Pepee ile Sevmek Zamanı Çocuk Oyunu, Piraye Oyunu, A-Normal Oyunu, Neyzen Oyunu, Ölü'n Bizi Ayırana Dek Oyunu, Sineklerin Tanrısı Oyunu, Suç ve Ceza Oyunu, Pinokyo Çocuk Oyunu, Fareler ve İnsanlar Oyunu, Altın Ejderha Oyunu, Hacivat ve Karagöz Gölge Oyunu, 12 Öfkeli Adam Oyunu ve daha sayısız birçok oyunu seyretmek için zaman kaybetmeden İzmir tiyatro oyunları 2019 takvimini BuKupon üzerinden takip edebilirsiniz. İzmir tiyatro oyunları tarihleri devamlı değişmektedir. Bunun için izlemek istediğiniz tiyatro oyununa karar verdikten sonra hızlıca biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet satın alım işlemini gerçekleştirirken kredi kartınızı kullanarak güvenilir bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Etkinlik Takvimi 2020

İzmir’in birçok tiyatro sahnesinde sanatsal etkinlikler sene boyunca sürüyor. Dolayısıyla havanın nasıl olduğunu umursamadan tiyatro oyunlarından mahrum kalmak istemeyenler kendini BuKupon’da İzmir etkinlik takvimi araştırması yaparken buluyor. Etkinliklerin hepsini bir arada görüntüleme fırsatınız olduğunu da hatırlatmalıyız. Tablet, telefon ve dizüstü bilgisayarınızdan kolay şekilde görüntüleyebilir İzmir tiyatro 2020 oyunları arasından seçiminizi yaparak biletinizi hızlıca alabilirsiniz. Birbirinden keyifli, eğlenceli bazen de hüzünlü oyunlarını izlemek bambaşka bir deneyim olmalı..

Etkinlikleri gerçekleşeceği güne göre sıralarken İzmir tiyatro sahnelerini görüntüleyebilirsiniz.

İzmir Tiyatro Sahneleri

İzmir  tiyatro sahneleri oyunlarını seçerken ve bilet satın almadan önce yaşanan karar sürecinde etkili bir rol oynuyor. Metropol bir kent olan İzmir’de her yıl bir önceki yıla göre tiyatro sahneleri sayısı artıyor ve buna bağlı olarak gerçekleşecek etkinlikler çeşitleniyor. İzmir tiyatro BuKupon sayesinde bütün tiyatro sahnelerini görüntülemek sadece tek tık uzağında. Hızlıca etkinlik seçimi yaparak bilet satın alabilirsiniz.

Başlıca İzmir Tiyatro Sahneleri

• Konak AKM
• Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
• İzmir Sanat Kültür Merkezi
• İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi
• İzmir AKM Yunus Emre Salonu
• Tiyatro 35 Sahne Sanatları Atölyesi
• Sahne Terminal
• Karşıyaka Ahmet Piriştina Kültür Merkezi
• Tiyatro Pınarı Ünal Gürel Sahnesi
• İsmet İnönü Sanat Merkezi
• Narlıdere AKM

BuKupon Her Yerde!

İzmir tiyatro oyunlarını takip etmek için BuKupon mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Etkinliklerin anlık takibini yaparak, saniyeler içinde biletinizi alabilirsiniz. İzmir tiyatroları 2020 etkinlik takibini isterseniz resmi web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. İzmir’de gerçekleşen etkinlikleri ayrıntılı şekilde tek bir sayfada görüntüleme fırsatı tanıyan BuKupon’un sunduğu ayrıcalıklar hakkında anlık bilgi almak için bildirimleri açmanız yeterli olacaktır. 

Yılın belirli dönemlerinde İzmir’in en iyi tiyatro sahnelerine gelmiş geçmiş en iyi tiyatro oyunlarının geldiği günümüzde bilet satın almak da önem kazanmıştır. Bu anlamda güvenilir platformlardan bilet satın alımı gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Tam olarak bu noktada tiyatro sevenlerin gönlünde taht kuran BuKupon etkinlik görüntülenmesinden bilet satın alımına kadar her bir aşamada kolaylık sağlıyor. BuKupon üzerinden İstanbul tiyatro oyunlarının takibini yaparak, zamandan kazanabilir bir de en ekonomik biletler hakkında anlık bildirim alabilirsiniz. İzmir’de gerçekleşen bütün tiyatro oyunlarının listelendiği BuKupon’da bilet satın alım işlemi yalnızca 1-2 dakika sürüyor.

30%
20 Mayıs Perşembe - 20:00
Piraye Oyunu
  • İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi
  • Son Kupon

100,00 TL70,00 TL