Türkiye'nin sayılı besteci ve şarkı sözü yazarlarından Yıldız Tilbe, Jolly Joker Alaçatı'da sevenleriyle buluşuyor. Alaçatı Jolly Joker konser biletleri BuKupon.com'da...

Yıldız Tilbe, Jolly Joker Alaçatı'da İzmirli sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu keyifli akşama ortak için Alaçatı Yıldız Tilbe Konseri biletlerinizi BuKupon.com'dan alabilirsiniz.

 

Yıldız Tilbe Konseri

1966 yılında İzmir'de doğan Yıldız Tilbe, liseyi yarıda bırakıp evlendikten sonra geçimini sağlamak için düğün salonlarında şarkı söyleyerek kariyerine başlamıştır. Bir gece sahne aldığında Sezen Aksu ile tanışmasıyla hayatının dönüm noktasını yaşamış ve İstanbul'a gelerek Sezen Aksu'nın vokalistliğini yapmıştır.

İstanbul'da bir süre sahne aldıktan sonra Aydın Oskay ile çalışarak hepimizin gönüllerinde taht kuran "Delikanlım" isimli şaarkısıyla piyasaya iddialı bir giriş yapmıştır. İlk klibini de Cenk Torun ile bu şarkıya çekmiştir. Yaşadığı her kötü olaydan bir ders çıkarttığını ve müzikle ilgili olan her şeyin kendisine büyük mutluluk verdiğini söyleyen Yıldız, hedefinin ileride de işini iyi yapan bir sanatçı olmak olduğunu ve ömrünün yettiği yere kadar da müzik yapacağını belirtiyor. Tarkan ve Deniz Seki gibi pek çok ünlü şarkıcıya şarkı sözleri veren Tilbe, müzik piyasasının üst sıralarında olmasına rağmen, bir şekilde "farklı" durmayı başararak kendine özgü bir yer ve denge tutturmuş durumda.

Bu farklı tavrını, sahnede enerjisiyle bize yansıtan Yıldız Tilbe'ye konserinde eşlik etmek için indirimli biletlerinizi BuKupon.com'dan satın alabilirsiniz.